Yoga Twarzy II edycja – relacja

Ćwiczenia Twarzy

W zeszłym tygodniu odbyła się druga edycja Yogi Twarzy. Mam już pierwsze wrażenia uczestniczek:) Pani Magdalena zgodziła się na publikację jej opinii. Od kilku Pań otrzymałam sygnały, że ćwiczą i już widzą malutkie efekty. Większość widzi tam, gdzie najpierw zobaczyła je również moja mama, czyli na szyi i podbródku. Bardzo mnie to cieszy, bo od kursu minęło bardzo mało czasu, ale to oznacza, że Panie ćwiczą regularnie i nie poddają się przeciwnościom :) Wspaniale!

A oto opinia Pani Magdaleny:

Specjalnie czekałam z ta opinią, żeby minęło kilka dni i mogłabym wystawić rzetelną opinię. Uczestniczyłam z prawdziwą przyjemnością w drugiej edycji Kursu Yoga Twarzy. Pani Krystyna tłumaczy wszystko bardzo przystępnie, upewnia się że wszyscy wszystko rozumieją. Zawsze służy pomocą i wsparciem. Jest niesamowita!

Po kilku dniach ćwiczeń. Zakwasów nie mam, co prawda, ale czuję że mięśnie pracują. Mam wrażenie, że widzę poprawę w kształcie oka! Szok, nie wyobrażałam sobie, że to tak szybko nastąpi. Poprawa jest mała na razie, ale zgodnie z zaleceniami Pani Krystyny ćwiczę oczy dwa razy dziennie. Oświadczam wszystkim i sobie, z ćwiczeniami się już nie rozstanę! Polecam wszystkim, którzy chcą o siebie zadbać.
~Magdalena Minta

Drogie Panie, oby tak dalej! Kolejna edycja po nowym roku. Na początku stycznia ogłoszę kiedy jest dokładny termin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>