Wykład: Jak mieć świetlistą skórę – relacja

relacja

Wczoraj wieczorem odbył się wykład na temat: Jak mieć świetlistą skórę. Rozmawiałyśmy o tym jak pielęgnować trzy rodzaje skóry. Suchą, tłustą i mieszaną. Znów podawałam konkretne produkty do pielęgnacji twarzy. Mówiłam czym kierować się przy wyborze kosmetyków. Jakie kuracje można stosować aby osiągnąć świetlistą skórę. Nie pominęłam również tematu pielęgnacji od wewnątrz. Mówiłam m.in. o suplementach jakie można zażywać aby mieć piękną skórę, aby jeszcze wzmocnić efekt pięknej skóry.

Oto co napisała mi jedna z uczestniczek.

„Myślę, że warto zainwestować pieniążki w Pani wykłady, gdyż takich informacji na temat pielęgnowania naszej skóry nie znajdziemy nawet (a przede wszystkim) w najdroższych czasopismach. Lekarze dermatolodzy również nie informują tak szczegółowo jakich substancji powinno się unikać w stosowanych specyfikach, a kremy z filtrami zalecają tylko latem, lub na urlopie w tropikach:)
Z niecierpliwością czekam na kolejne wykłady i zachęcam wszystkich, gdyż naprawdę warto!!!”
~Ewa Matkowska

„Już miałam przyjemność brać udział w kursie Yogi Twarzy Pani Krystyny. Postanowiłam więc wziąć udział również w wykładzie. Warto było! Przez godzinę dowiedziałam się takiej ogromnej ilości niesamowitych rzeczy. Nikt, nigdy do tej pory, nie wytłumaczył mi w taki przystępny sposób jak zadbać o własną skórę. Pani Krystyno, serdecznie dziękuję!

Swoją drogę ćwiczenia twarzy wykonuję każdego dnia i zaczynam widzieć pierwsze efekty! Moja skóra jest bardzo wiotka, z racji mojego wieku. Nie wyobrażałam sobie, że jeszcze jej cokolwiek może pomóc. A jednak.”
~Alicja Kownacka

Dziś daję tylko taki malutki podgląd tego co było na wykładzie. Pod koniec tego tygodnia lub na początku przyszłego pojawi się nagranie z całego wykładu, które będzie można kupić, aby sprawić sobie piękną skórę na Święta Bożego Narodzenia :)

A oto krótki podgląd tego co się działo wczoraj:

Komentarze

  1. ewa pisze:

    gdzie mozna zakupic cwiczenia yogi tarzy?dzièkuje

    • Krystyna Koziarska - Mendonça pisze:

      Mam nadzieję już niedługo będzie można kupić kurs w formie nagrania. Pracujemy z montażystą nad zmontowaniem materiału :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>