Wygrana, wygrana!

Wygrana w konkursie!

Konkurs dla klientów, który ogłosiłam w zeszłym tygodniu zakończył się wczoraj :)

Nagrody wygrały Pani Teresa i Pani Agata. Serdecznie Paniom gratuluję! Maile z informacją już do pań wysłałam.

Dla reszty czytelników zamieszczam poniżej opinie, które wygrały:

„Jestem pod wrażeniem kolejnego wykładu i wiedzy w nim zawartej, podanej w bardzo ciekawy i przystępny sposób.
Tydzień temu „zaliczyłam” yogę twarzy i od tamtej pory ćwiczę systematycznie, pomimo że motywacja nigdy nie była moją mocną stroną, ale nieprzeparta chęć likwidacji drugiego podbródka okazała się bardzo motywująca.

Jeśli chodzi o wykład na temat świetlistej skóry, to również okazał się dla mnie bardzo przydatny, ponieważ nigdy wcześniej nie stosowałam własnoręcznie wykonanych kosmetyków, a te kupne – wiadomo … nie gwarantują dobrze dobranego składu nie tylko do rodzaju skóry, ale również do różnych schorzeń, które często wykluczają
zawartość niektórych składników w kosmetyku, a tę sprawę producenci rzadko biorą pod uwagę. No może poza schorzeniami alergicznymi i atopowym zapaleniem skóry, a przecież poważnych schorzeń jest dużo więcej.

Ja np. oprócz licznych schorzeń uwarunkowanych wiekiem – mam kolagenozę i problemy z układem immunologicznym i nie wiedziałam, że powinnam wykluczyć w składzie kosmetyków kwasy, które są teraz na topie. Schorzenie to jest bowiem na liście przeciwwskazań, którą zamieściła p.Krystyna. Teraz będę na to zwracać uwagę.
Poza tym przy problemach wątrobowych zacznę zażywać ostropest plamisty, o którym dużo wcześniej słyszałam, ale jakoś go nie stosowałam.

Mało tego mam pieska SHIH-TZU, który ma kompletnie zniszczoną wątrobę od leków p/padaczkowych. Owszem zażywa leki „psiane” na wątrobę i to te z górnej półki, ale wyniki ma fatalne.
Zamówię więc ostropest dla siebie i dla niego, bo uważam, że najlepsze są specyfiki naturalne, a nie chemiczne, jeśli mamy oczywiście wybór, bo nie zawsze jest to możliwe.
Pani Krystyno, bardzo dziękuję za przekazaną wiedzę, która jak się okazało wykracza poza temat czysto kosmetyczny i może pomóc wielu osobom nie tylko w zachowaniu pięknej i młodej twarzy, ale również w problemach zdrowotnych.
Bardzo proszę na adres e-mailowy o link do przepisów, o których wspomina pani w wykładzie.
Dziękuję. Pozdrawiam serdecznie.”
~Teresa.

***

„Z moją tłustą cerą zawsze miałam problemy – koszmarne zaskórniki, wypryski, krosty, świecenie strefy T… Próbowałam różnych metod mniej lub bardziej drastycznych i nic nie pomagało. Dodatkowo pojawiły się zmarszczki, więc zaczęłam używać kremów przeciwzmarszczkowych, co tylko pogorszyło stan mojej skóry.
W końcu trafiłam na wykład Pani Krystyny dotyczący pielęgnacji cery tłustej. Zaczęłam stosować się do zaleceń, zrobiłam kosmetyki wg podanych w wykładzie przepisów i muszę przyznać, że po tygodniu stosowania kuracji jest lepiej. Jest duuuuużo lepiej :) Do doskonałości mojej skórze jeszcze trochę brakuje, ale w końcu minęło dopiero 8 dni. Tak więc z dużą dawką optymizmu oczekuję na dalsze efekty :) Lepszy stan skóry to dla mnie nie tylko lepszy wygląd, ale przede wszystkim lepsze samopoczucie.
Pięknie dziękuję i pozdrawiam,
~Agata Koźmińska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>