Trać cellulit ze mną

Coraz więcej osób pyta o dostępność Programu Wolna od Cellulitu. Przez długi weekend dostałam całą masę maili, nawet prośby pojawiają się w komentarzach. Dlatego postanowiłam nieco przyspieszyć działanie, nie czekać do końca mojej kuracji i udostępnić Program wcześniej. Pierwsza część Programu będzie do kupienia już w tym miesiącu, tak aby moje czytelniczki miały szansę cieszyć się pięknym ciałem bez cellulitu jeszcze przed wakacjami. Dla tych z Pań, które zdecydują się tracić cellulit razem ze mną zaoferuję promocyjną cenę :) Więcej szczegółów podam w przyszłym tygodniu. Ale już dziś ogłaszam akcję:

Trać cellulit razem ze mną!

Jako że sama jestem osobą niecierpliwą, zdecydowałam nie tylko przyspieszyć wydanie Programu, ale również zwiększyć jego skuteczność, a co za tym idzie przyspieszyć również rezultaty. Dlatego nadszedł czas na wytoczenie wielkich dział, a konkretnie jednego działa. Zaprosiłam do współpracy specjalistę żywienia i medycyny naturalnej Panią Hannah Krynicky.

Część moich czytelników zna to nazwisko i śledziła moje postępy w rozwoju osobistym. W trakcie mojej pracy z Hannah okazało się również, że Mentor nie tylko zajmuje się rozwojem osobistym, ale również między innymi psychologią żywienia i samym żywieniem. Przez ponad 20 lat w swoim gabinecie pracowała na różnych poziomach, rozwiązując skutecznie problemy jej pacjentów. Sama Hannah Krynicky jest matką trójki wspaniałych dzieciaków (jedno z nich w tym roku już maturę zdaje:)), cellulitu nie ma, widziałam na plaży, jest szczuplutka i proporcjonalna.

Poprosiłam ją o zdradzenie mi sekretów jej jędrnego ciała i ku mojemu szczęściu zgodziła się. Więcej, zgodziła się również, żeby z jej wiedzy i doświadczenia mogły skorzystać czytelniczki NaturalniePiękna.com. To naprawdę wspaniała wiadomość, bo dzięki połączeniu moich i jej doświadczeń, Program Wolna od Cellulitu jest prawdziwym hitem!


Dlaczego nie cały Program od razu?

Podczas mojej ostatniej konsultacji, jedna z moich klientek, po tym jak przekazałam jej wszystkie informacje, wykrzyknęła: „O rany, ale trzeba dużo rzeczy zrobić, żeby być piękną!”. No tak, my kobiety jesteśmy ukształtowane tak żeby najpierw zajmować się wszystkim innym, a na koniec dopiero sobą. Problem w tym, że na koniec niestety nie zostaje nam albo siły, albo czasu, albo najzwyczajniej w świecie ochoty. Kiedy przedstawi się nam za dużo rzeczy „do zrobienia” dla nas samych, nagle wydaje się że przybyło nam w jakichś strasznych ilościach nowych obowiązków.

Dlatego cały Program Wolna od Cellulitu postanowiłam rozebrać na części pierwsze, tak żeby korzystanie z niego było łatwe, przyjemne i przysparzało jak najmniej problemów z wdrożeniem. Po kolei będą dostępne części, których będzie w sumie cztery.

Jak napisałam wcześniej już w przyszłym tygodniu podam więcej szczegółów dotyczących Programu, jednak już dziś zapraszam do akcji Trać cellulit razem ze mną!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>