Techniki Odmładzania Twarzy – relacja

techniki odmładzania twarzy

W zeszły czwartek (8 listopada) odbył się mój pierwszy wykład na żywo. Prowadziłam go w restauracji 5 Smaków w Gdańsku i mówiłam o Technikach Odmładzania Twarzy. Opowiadałam uczestniczkom o tym w co warto inwestować a na co trzeba uważać przy wyborze zabiegów odmładzających. Sporo uwagi poświęciłam głównie nieinwazyjnym ale skutecznym metodom odmładzania. Miałam chwalebny plan, żeby mówić tylko przez godzinę. Zresztą takie było założenie i normalnie w kursach i wykładach on-line udaje mi się zmieścić w zamierzonym czasie. Tym razem było zupełnie inaczej :) Z jednej godziny zrobiło nam się prawie trzy i pół. Uczestniczki miały tyle pytań, że przyznam się sama byłam zaskoczona tą ilością :)

To mi dało do myślenia. Zdaję sobie sprawę, że informacji na wykładzie było sporo, widziałam, że uczestniczki nie zawsze miały czas, żeby wszystko zanotować. Dla wielu z nich część z tego co mówiłam była całkowitą nowością. Dlatego postanowiłam zrobić nagranie z tym wykładem i udostępnić go wszystkim moim czytelnikom całkowicie za darmo.

Postaram się udostępnić to nagranie do końca tego tygodnia.

Tymczasem jedna z uczestniczek wysłała mi takiego oto pięknego maila i ku mojej nieskrywanej radości zgodziła się żeby opublikować jej opinię o moim wykładzie.

Dziękuję serdecznie za wczorajszy wykład w restauracji „5 Smaków” w Gdańsku. Moja skóra jest umęczona wieloma kuracjami m.in sterydowymi maściami (bo kiedyś tak leczono AZS). Bardzo cenne było dla mnie info o zabiegach w salonach kosmetycznych, które naprawdę są skuteczne, bo jest ich tak duży wybór że trudno testować na swojej twarzy każdy zabieg! Teraz wiem w jakim kręgu zabiegów się poruszać szukając dalej ulgi i pomocy dla mojej atopowej buzi.[...] Jednak i tak najbardziej przekonują mnie naturalne metody – wykonałam już dziś masaż kostka lodu! Jestem fizjoterapeutą z wykształcenia i wierzę mocno, że masaż i zabiegi fizykalne mogą zdziałać „cuda”. Pani upewniła mnie w tym przekonaniu i na razie sobie odpuszczam kwasy, botoksy tylko zabieram się za naturalne metody. A w moim AZS już wiem,  że podstawa to dieta odpowiednia – gotowanie i jedzenie wg 5 Przemian. Ciesze się, że Panią spotkałam – „kopalnia profesjonalnej wiedzy”, autentyczną i pełną pasji.
Dziękuje i serdecznie pozdrawiam
~Paulina Baziuk

Zapraszam do uczestnictwa w wykładach on-line

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>