Przyczyny dla których tłusta skóra się starzeje

nagranie01

Tłusta skóra, jest chyba najtrudniejszą skórą w pielęgnacji. Panuje jednak przekonanie, że te niedogodności wynagradza bardzo wolne jej starzenie się.

Dziś obalam te mity, bo skóra tłusta nie tylko starzeje się tak samo jak każda inna, ale również może znacznie szybciej jeśli w porę nie zaczniemy odpowiednio o nią dbać. Zapraszam do obejrzenia mojego pierwszego video, w którym wyjaśniam przyczyny przedwczesnego starzenia się skóry.

Zostały jeszcze 4 miejsca na poniedziałkowy wykład. Zapraszam do uczestnictwa

Komentarze

 1. Agata pisze:

  Pani Krystyno,
  również podpisuję się pod słowami wcześniejszego komentarza, iż debiut wyszedł bardzo pozytywnie. Ja natomiast piszę w nieco innej sprawie. Otóż myślę sobie, że być może chętnie wzięłabym udział w którymś z proponowanych przez Panią szkoleń/warsztatów/wykładów, jednak powstrzymuje mnie przed tym najprościej mówiąc brak informacji o Pani wykształceniu kierunkowym i doświadczeniu. Przestudiowałam dokładnie niniejszą stronę internetową, przeczytałam e-booka i wszystkie posty. Rozumiem, iż swoje metody wypróbowała Pani na własnej skórze i jest Pani pewna ich działania. Ja natomiast, zanim wydam jakąkolwiek kwotę i przede wszystkim poświęcę czas „wolny”, potrzebuję informacji o kompetencjach osoby, z której rad mam skorzystać i która ma być odbiorcą zarówno moich pieniędzy, jak i czasu. Pozdrawiam i liczę na merytoryczną odpowiedź.

  • Krystyna Koziarska - Mendonça pisze:

   Pani Agato,

   dziękuję za komentarz, cieszę się że kolejna osoba pisze, że nagranie się podobało. To bardzo dopinguje mnie do dalszej pracy.

   W odpowiedzi na Pani pytanie. Moje doświadczenie to nie tylko to, co wypróbowałam na własnej skórze. Ciągle rozszerzam moją wiedzę czytając różnego rodzaju publikacje, kiedy tylko mogę biorę udział w różnego rodzaju kursach – głównie zagranicznych, sporo czasu przeznaczam na poszukiwanie oraz czytanie wszelkich dostępnych materiałów na temat pielęgnacji skóry. Do tego rozszerzyłam swoje wykształcenie o studia na kierunku kosmetologia. Aczkolwiek przyznam szczerze, że więcej na temat pielęgnacji i odmładzania skóry wyciągam z innych źródeł.

   Zapraszam do udziału w wykładach i kursach, szczególnie że nic Pani nie traci, ponieważ daję na moje produkty 100% gwarancję satysfakcji, jeśli uczestnik zadecyduje w czasie trwania wykładu/kursu, że te informacje nie są dla niego, może zaraz po zakończeniu napisać do mnie maila z prośbą o zwrot pieniędzy.

 2. nika pisze:

  Witam,

  Szczerze?
  …jako posiadaczka tłustej skóry, jestem bardzo miło zaskoczona pierwszym filmikiem :-)

  Mam 32 lat i dopadły mnie już wspomniane kwestie, związane ze starzeniem skóry… :-)
  Wszystko o czym mówisz, to prawda… :-)

  Z tłustą skórą jest przerąbane i to nie tylko w okresie nastu lat, ale jak widać na moim przykładzie, po 30 także… :-)

  Głównym problemem staje się właśnie, nie tyle nawet zmarszczki, co utrata jędrności…
  Wspomniane „chomiki”, bruzdy nosowo-wargowe nie są mi obce… :-)

  Z tego powodu, młodszym dziewczynom polecam wykład, bo jeśli to wszystko prawda, co mówi Krysia, to możecie zyskać wiele czasu, by takim skutkom zapobiec i nie mieć potem frustracji takich, jakie mam ja… :-)
  Mam nadzieje, że ja także znajdę podczas tego wykładu jakieś „antidotum”, które pomoże mi choć trochę uporać się z problemem lub go chociaż spowolnić :-)

  Choć jak wiadomo, zawsze lepiej zapobiegać, niż leczyć… :-)

  Ps. Krysiu – Twój debiut wyszedł bardzo dobrze, oby tak dalej :-)
  Ps2. Mam nadzieję, że wybaczysz mi formę na „Ty”, ale jakoś tak łatwiej się komunikować… :-)

  Pozdrawiam,
  nika

  • Krystyna Koziarska - Mendonça pisze:

   Niko,

   dziękuję za wspaniały komentarz. Cieszę się ogromnie, że filmik się podoba.

   Jednak wykład będzie przydatny nie tylko młodszym dziewczynom, choć oczywiście odpowiednio wczesne zapobieganie to klucz do sukcesu. Ale również przyda się tym starszym, bo odpowiednio pielęgnując skórę tłustą można cofnąć niektóre oznaki starzenia.

   Pozdrawiam również :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>