Powrót i powiew nowości

Odmładzanie twarzy

Ostatnio dostaję sporo maili, a nawet telefonów, z zapytaniem co się ze mną dzieje. Gdzie ja jestem?!? No cóż, żyję, nawet mam się bardzo dobrze. Tak, teraz już mogę napisać, że mam się dobrze. Ale przez ostatnie niemal dwa lata wcale dobrze ze mną nie było… Niestety przyplątała się choroba. I to na tyle poważna, że zdecydowałam poświęcić się całkowicie naprawianiu własnego zdrowia. I z radością zawiadamiam, że sytuacja jest opanowana :-)

W między czasie zdążyłam się przeprowadzić z Gdańska ponownie do Wrocławia. Szczęśliwie skończyć moją naukę, i to pomimo wszystkich trudności i zawiłości mojego życia, zakończyć ją piątkowo. Z czego jestem bardzo dumna.

Te dwa lata to była długa podróż, pełna wybojów, zwątpienia, stresu, czasem łez, czasem radości. W końcu dotarłam do punktu, w którym ponownie gotowa jestem na wyzwania. Ostatnio mój dobry znajomy powiedział mi, że skoro mam tyle wiedzy i nie dzielę się nią z innymi, to jestem najzwyczajniejszą świnią. No cóż, przyznaję mu rację… tak troszkę ;-)

Pomyślałam, że faktycznie opuściłam mojego bloga i moich ukochanych czytelników i klientów. Przez co niektóre osoby mogły poczuć się delikatnie mówiąc… zdezorientowane. Dlatego postanowiłam, że się poprawię. Przed sobą samą zobowiązałam się, że będę pisać i publikować. Na pewno wpisy będą pojawiać się częściej.

Dodatkowo planuję nowe kursy, nowe publikacje. W tej chwili pracuję już nad dwoma. Pierwszym z nich jest kurs auto masażu twarzy. O tym kursie gadam już do wieków, wiem. Nawet raz go już nagrałam. Ale nagranie mi się nie podobało. Tak więc będę nagrywać go jeszcze raz. Myślę, że do nagrań wrócę w styczniu, na spokojnie po świętach.

Drugi projekt dotyczy skóry trądzikowej. Wiem że jest już nagranie z wykładu o skórze tłustej, które wiele osób sobie chwali. Jednak doszłam do wniosku, że przydałoby się rozszerzyć nieco ten złożony problem.

Dlatego powstaje właśnie publikacja. Udało mi się uzyskać wsparcie wspaniałego dietetyka, dr Agaty Cezari dla tego przedsięwzięcia. Zresztą sama jestem na diecie ustawionej przez dr Agatę i zdrowieję! W zasadzie to mój lekarz ostatnio mi powiedział „Pani to już jest zdrowa… może Pani iść :-)” Miło było to usłyszeć. Szczególnie że od lutego praktycznie nie biorę żadnych leków, wszystko co osiągnęłam zawdzięczam całkowitej zmianie diety, nawyków oraz dalszej pracy nad swoim rozwojem.

Wracając jednak do publikacji o skórze trądzikowej. Na razie mam jeden rozdział skończony. Skoro teraz tutaj zobowiązałam się do tych materiałów, to teraz częścią mojego pisania będzie ich tworzenie właśnie. Wszelkiej literatury na ten temat mam ogrom do przebrnięcia, dlatego pewnie trochę czasu zajmie mi zanim ta publikacja ujrzy światło dzienne. Ale zamierzam publikować trochę przecieków na blogu. Tak że zainteresowane osoby będą mogły śledzić postępy pracy.

Uchylę jeszcze rąbka kolejnej tajemnicy. W związku z tym, że mam sporo maili z zapytaniami o najskuteczniejsze sposoby odmładzania, podjęłam takie własne dochodzenie. Poszukiwałam czegoś, co będzie skuteczne, bezpieczne i będzie można stosować w domu! Dodatkowo coś, co będzie walczyło z oznakami starzenia na kilku platformach. Czyli nie tylko ujędrnianie, tak jak Yoga Twarzy, ale również wygładzanie zmarszczek, od tych drobnych po te głębokie, poprawa nawilżenia skóry i jej porządne oczyszczanie.

Szukałam, szukałam i kiedy wydawało mi się, ze czas chyba się poddać, bo takie coś nie istnieje, znalazłam! Na razie jestem w fazie dopinania wszystkiego, testowania (choć już moim zachwytom nie ma końca) i najprawdopodobniej od stycznia pojawi się na moim blogu zupełna nowość. Na razie piszę bardzo enigmatycznie, bo jeszcze Drogi Czytelnik naczyta się o tym cudzie więcej. Na razie dodam, że Panie z Wrocławia, które pragną odmłodzić swoją skórę jeszcze przed świętami, już teraz do 20 Grudnia mogą dzwonić do mnie i się umawiać na próbny zabieg wraz z profesjonalną diagnostyką skóry. W tej chwili dysponuję gabinetem, który to umożliwia.

Ponieważ pierwszy zabieg jest demonstracyjny, patrzymy jak skóra się zachowuje, Wy widzicie czego można się spodziewać i jakie będą efekty, dlatego ten zabieg jest bezpłatny. Jeszcze nie spotkałam osoby, która nie byłaby zachwycona efektem, podobnie jak ja zresztą :-)

Tymczasem kończę już ten wpis, od następnych pojawi się więcej konkretów. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie. Do usłyszenia niedługo.


Image courtesy of Danilo Rizzuti at FreeDigitalPhotos.net

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>