Postanowienia noworoczne – czyli jak się czuć jak milion dolarów

Własny biznes

Ok, początek roku niezbyt szczęśliwy. Pochorowałam się. Całe szczęście Dziś jest pierwszy dzień, kiedy czuję się naprawdę dobrze, energia we mnie wróciła, dlatego postanowiłam trochę tej energii przekazać moim Czytelnikom :-)

W pierwszy dzień stycznia, zaraz po Sylwestrze siedzieliśmy rodzinnie przy stole i jedliśmy pierwsze w Nowym Roku śniadanie. Moja szwagierka zapytała nasz wszystkich „To jakie macie postanowienia noworoczne?”. Każdy po kolei zaczął odpowiadać, a kiedy była moja kolej, to nie wiedziałam co powiedzieć. Bo czy mogę sobie postanowić, że mój mąż dostanie pracę w kraju, w którym oboje moglibyśmy razem zamieszkać? Czy mogę postanowić sobie, że w tym roku na pewno zajdę w ciążę, skoro przez te wszystkie poprzednie lata się nie udawało?

To są wszystko bardzo pobożne życzenia, ale niekoniecznie postanowienia. I mimo, że pragnę tego najbardziej na świecie, to niestety nie mogę sobie obiecać, że stanie się to w tym roku.

Później tak zastanawiałam się, co mogłabym jednak sobie obiecać i doszłam do wniosku, że jest coś takiego. Zanim jednak zdradzę Ci Drogi Czytelniku co to jest, pozwól że zadam Ci pytanie.

Jestem ciekawa czy ważny dla Ciebie jest Twój własny rozwój. Ciekawa też jestem czy Ważnym jest dla ciebie, aby wyglądać i czuć się wspaniale. Czy ważnym jest dla ciebie, aby otrzymywać godne wynagrodzenie za pracę, którą faktycznie wykonasz.

Ja zadałam sobie te pytania. Odpowiedzi były: TAK, TAK, TAK. Wszyscy chcemy być uczciwie wynagradzani za swoją pracę, wszyscy chcemy też dobrze wyglądać i fantastycznie się czuć. Szczególnie przekonałam się o tym podczas mojego chorowania. Wszyscy też wiedzą jak bardzo ważne jest, żeby zapewnić sobie odpowiednie warunki rozwoju, bo bez tego tkwimy w miejscu i nic w naszym życiu się nie zmienia.

Troszkę ponad miesiąc temu dowiedziałam się jak można to wszystko zrobić. Jak to jest wstawać każdego ranka i wyglądać i czuć się jak milion dolarów, jak można rozwinąć skrzydła i jak otrzymywać uczciwe wynagrodzenie za moją pracę.

No, dobrze. Przyszedł czas na to, żeby zdradzić to, co sobie postanowiłam.

W tym roku uczynię wszystko, aby rok ten był dla mnie przełomowy.

W momencie, kiedy uświadomiłam sobie, że TO właśnie jest moje postanowienie noworoczne, zorientowałam się, że już od końca listopada realizuję podświadomie moje postanowienie.

Drogi Czytelniku, czy byłoby w porządku, gdybyś podobnie jak ja zaczął realizować swoje postanowienia? Czy byłoby OK, gdybyś znalazł sposób na to, żeby zapewnić sobie rozwój, samorealizację, pieniądze? Czy myślisz, że było by dobrze, żebyś każdego ranka wstawał, czuł się i wyglądał jak milion dolarów?

Mam dla Ciebie dobrą i złą wiadomość. Dobra to taka, ze możesz się przyłączyć do mnie i już dziś zacząć realizować swoje postanowienia, zła to taka, że musisz sobie zadać trud skontaktowania się ze mną :-) Zdecydowanych na to, żeby odmienić swoje życie zapraszam do kontaktu.


Photo by khunaspix

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>