Pierwsza opinia :)

Yoga Twarzy - opinie

Wczoraj dostałam pierwszą opinię od jednej z uczestniczek III edycji Yogi Twarzy. Oto ona:

Pani Krystyno, bardzo dziękuje za możliwość udziału w kursie Yoga Twarzy oraz w wykładach. Od kursu minął tydzień i muszę przyznać że widzę rezultaty!  Jestem bardzo zadowolona ćwiczę systematycznie. Bardzo polecam wszystkim. Pani Krystyna w bardzo profesjonalny sposób tłumaczy. Dotyczy to również wykładów z których dowiedziałam się bardzo dużo na temat pielęgnacji skóry. Bardzo gorąco polecam wszystkim – to naprawdę działa! Serdecznie pozdrawiam.
~Anna

Jak widać Pani Anna już ma rezultaty, co mnie ogromnie cieszy! Dla mnie to najlepsza nagroda :)

Nagranie z wykładu o skórze mieszanej, który odbył się w zeszły wtorek pojawi się w przyszłym tygodniu. Panią Annę, która napisała pierwszą opinię, miałam przyjemność gościć właśnie na tym wykładzie.

Kilka osób napisało również do mnie z pytaniem, kiedy będzie kolejna Yoga Twarzy. Zapowiadałam że nie będzie szybko, ale ponieważ użytkownicy naciskają, dlatego postanowiłam, że jeśli zbierze się grupa minimum 10 osób, to zrobię kolejną edycję. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kursie zapraszam do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>