Pielęgnacja skóry tłustej i problematycznej – nagranie z wykładu on-line

Pielęgnacja skóry tłustej jest mi najbliższa, z tego prostego powodu, że sama zaliczam się do posiadaczek tego typu skóry. Wiem doskonale z jakimi problemami spotykają się osoby, które mają właśnie taką skórę. Wiem, że przysparza ona często więcej problemów niż radości. Potrafi być tłusta i przesuszona jednocześnie. Często jest powodem głębokiej frustracji, bo zamiast gładkie twarzy trzeba pokazywać ludziom skórę ze zmianami, których szczególnie osobom dorosłym, bardzo trudno się pozbyć.

A do tego jak opowiadam w poniższym video wcale wolniej się nie starzeje.

Drodzy Państwo, skóra tłusta to nie tylko problemy, nieestetyczne błyszczenie czy wczesna utrata jędrności. Bo dobrze pielęgnowana może nam się odwdzięczyć i być naprawdę piękna, jędrna ze wspaniałym kolorytem.

Zobacz opinie użytkowników wykładu:

„Dużo konkretów podanych w pigułce i co najważniejsze do zastosowania od zaraz na twarzy :) Efekty widoczne już drugiego dnia. Zaproponowane kuracje są łatwe do zastosowania, niedrogie i niezwykle skuteczne. Skóra nabrała blasku, jest wyraźnie ujędrniona, wygładzona, bez wyprysków. Parę razy wyszłam w Paryż kompletnie bez makijażu i dobrze mi z tym było :)

Co do prowadzącej – widać i słychać, że robi to z pasją i przekonaniem :)
Ja jestem bardzo zadowolona i chyba już nigdy nie posmaruję twarzy kremem z drogerii :)

Słuchałam już sporo szkoleń przez internet. W tym podobało mi się to, że było rzeczowo, same konkrety, cały czas było na temat no i prowadząca zmieściła się w czasie – nie lubię kiedy wykłady przedłużają się w nieskończoność – w końcu czas jest na wagę złota.

W tym krótkim czasie Krystyna podała wystarczająco dużo informacji, żeby każdy mógł od zaraz zacząć dbać o swoją tłustą cerę. Było o tym: co robić, czym i jak – dla mnie super.
Ja jestem przekonana w 100% do tego, co robi Krystyna.”
~Anna Miodyńska

***

„Wykład był fantastyczny. Poruszył bowiem dla mnie bardzo ważna kwestię, która zazwyczaj jest pomijana, a jest nią alergia na różne składniki kosmetyków i nie tylko. Krystyna nie zapomniała o nas alergikach i tłumacząc jak pielęgnować skórę wzięła pod uwagę to, że uczuleniowcy powinni pamiętać, że alergeny są też w kosmetykach, które stosujemy. To bardzo ważna i pomocna informacja, bo często zapominamy, że smarując się tym i owym możemy pogorszyć stan skóry. Wszechobecny w kosmetykach rumianek, czy kwas salicylowy wywołuje u mnie alergię i ogranicza możliwości stosowania „kupnych” kosmetyków. Z chęcią wysłuchałam wykładu, bo dał mi on inną drogę pielęgnowania skóry – poprzez własne tworzenie i kontrolowanie tego czym się smaruję.”
~Magdalena Babińska

***

„Z moją tłustą cerą zawsze miałam problemy – koszmarne zaskórniki, wypryski, krosty, świecenie strefy T… Próbowałam różnych metod mniej lub bardziej drastycznych i nic nie pomagało. Dodatkowo pojawiły się zmarszczki, więc zaczęłam używać kremów przeciwzmarszczkowych, co tylko pogorszyło stan mojej skóry.
W końcu trafiłam na wykład Pani Krystyny dotyczący pielęgnacji cery tłustej. Zaczęłam stosować się do zaleceń, zrobiłam kosmetyki wg podanych w wykładzie przepisów i muszę przyznać, że po tygodniu stosowania kuracji jest lepiej. Jest duuuuużo lepiej :) Do doskonałości mojej skórze jeszcze trochę brakuje, ale w końcu minęło dopiero 8 dni. Tak więc z dużą dawką optymizmu oczekuję na dalsze efekty :) Lepszy stan skóry to dla mnie nie tylko lepszy wygląd, ale przede wszystkim lepsze samopoczucie.
Pięknie dziękuję i pozdrawiam,
~Agata Koźmińska

***

„Dziękuję za bardzo rzeczowy, merytoryczny wykład. Uzyskałam dużo wiedzy odnośnie zasad pielęgnacji skóry, składu kosmetyków i ich wpływie na skórę. Wiele też obiecuję sobie po recepturach na własne kosmetyki podanych w trakcie wykładu. Polecam.”
~Anna

***

„Cały wykład przygotowany został przez Panią profesjonalnie, przeprowadzony rzeczowo i fachowo. Polecam wszystkim zainteresowanym Pani porady oraz wykłady.”
~Nuka

***

„Dziękuję za ciekawy i rzeczowy wykład, który był naprawdę bardzo pomocny bo problem dotyczy mojej skóry. Na pewno będę stosowała wszystkie wskazówki. Polecam wszystkim taki sposób zdobywania wiedzy i uczestniczenia w wykładach.”
~Kasia

A oto opinia koleżanki „po fachu” :)

Po wysłuchaniu wykładu o skórze tłustej prezentowanego przez Krystynę, pierwsze co mi przyszło na myśl „łał”. Nie spodziewałam się tak dobrze,dokładnie i czytelnie przedstawionej prezentacji. Zostałam bardzo mile zaskoczona. Jestem technikiem usług kosmetycznych i z punktu widzenia kosmetyki oraz własnego doświadczenia, uważam że wykład został dobrze opracowany, zawierał to co najistotniejsze i nie był rozwleczony w czasie. Widać też,że Krysia dokłada wszelakich starań, by być jak najlepiej przygotowaną do spotkania z słuchaczami, czyli nami. Na pewno będę już wierną słuchaczka i fanką Krysi.
Pozdrawiam
~Aneta T.

Na wykładzie dowiesz się:

  • Jak prawidłowo oczyszczać skórę
  • Jak dobierać preparaty pielęgnacyjne
  • Jak przygotować własne kosmetyki do pielęgnacji skóry, dostaniesz gotowe receptury
  • Jakich substancji szukać w preparatach gotowych
  • Jakich substancji unikać w kosmetykach
  • Jak chronić skórę
  • Jak pozbyć się wyprysków
  • Jak pozbyć się rozszerzonych porów

Zacznij wreszcie odpowiednio o siebie dbać, bo tylko prawidłowa pielęgnacja skóry zapewni dobry wygląd na długie długie lata.
Wykładu możesz posłuchać inwestując jedyne 47,oo zł :)

 

***