Odmładzanie skóry suchej

O skórze suchej można by napisać książkę. Posiadaczki tego typu skóry wiedzą aż za dobrze, że nie łatwo przywrócić jej komfort. Wiecznie ściągnięta, często piecze, łuszczy się. Jest raczej skórą cienką i jak żadna inna ma duże skłonności do przebarwień. Pod cienką warstwą naskórka często są widoczne naczynka. Jest bardzo delikatna i źle reaguje na czynniki zewnętrzne. Co gorsza, źle pielęgnowana skora sucha, staje się bardzo szybko skórą starczą.

Za młodu nie przysparza większych problemów, raczej posiadaczki suchej skóry nie przechodzą tragedii z trądzikiem, a jeśli się to zdarza to przechodzą go łagodniej. Oczywiście trądzik może się pojawić również na suchej skórze, z reguły jest to związane ze złą pielęgnacją.

Alabastrową, jędrną skórą niestety posiadaczki suchej skóry długo się nie cieszą. Bo już w okolicy dwudziestu kilku lat potrafią pojawić się pierwsze zmarszczki i problemy, z którymi Panie ze skórą tłustą i mieszaną borykają się dopiero dobrze po trzydziestce.

Kluczem do młodej, jędrnej skóry jest odpowiedni poziom nawilżenia i natłuszczenia połączony z porządną ochroną. Na wykładzie będę mówić o tym jak najdłużej zachować dobry wygląd oraz jak go przywrócić.

Zobacz co mówią uczestnicy wykładu:

Pani Krystyno. Świetny profesjonalny wykład. Mnóstwo informacji porad. Zachęcam wszystkie panie do udziału, nie tylko młode ale te w dojrzalszym wieku tez. Czekam na następny pozdrawiam.
~Jadwiga

Ok, minęło trochę czasu od wykładu a więc z czystym sumieniem mogę napisać opinię. Moja skóra o niebo lepsza! Już sobie z nią nie radziłam. Była sucha, swędząca, szara, zmęczona. Mam wrażenie, że po podanym przez Panią serum olejowym jakby odżyła. Ma piękny koloryt, no cud miód i orzeszki :D.
Zgodnie z tym co Pani mówiła, poszłam również do lekarza. Wyrok – niedoczynność tarczycy. Nic dziwnego że nie radziłam sobie z suchością. Pani Krystyno, dziękuję serdecznie! Polecam gorąco wszystkim
~Alicja Podgórczyk

Wykłady Pani Krystyny stanowią naprawdę fachową wiedzę. Przekazane w prosty sposób , uczą  jak faktycznie i zdrowo dbać o własną skórę twarzy i całego ciała. Uświadamiają, że krem kremowi nie równy oraz jak ważny jest skład kremu. Przykłady jak zrobić własny i odpowiedni dla danego typu cery krem oraz ćwiczenia dotleniające i pobudzające skórę twarzy – to naprawdę super pigułka praktycznej wiedzy i umiejętności. Polecam każdemu :)
~Agnieszka Birecka

Wykład bardzo mi się podobał. Bardzo dużo profesjonalnej wiedzy wyłożonej w przystępny, przejrzysty sposób. Pewne informacje są dla mnie zupełną nowością. Zastosowałam się do kilku zaleceń pani Krystyny i muszę przyznać stan mojej skóry znacznie się poprawił. Polecam wszystkim.
~MK

Na wykładzie dowiesz się:

 • Jak prawidłowo oczyszczać skórę
 • Jak dobierać preparaty pielęgnacyjne
 • Jak przygotować własne kosmetyki do pielęgnacji skóry, dostaniesz gotowe receptury
 • Jakich substancji szukać w preparatach gotowych
 • Jakich substancji unikać w kosmetykach
 • Jak chronić skórę
 • Jak pozbywać się drobnych zmarszczek
 • Jak wygładzać skórę
 • Jak odpowiednio dbać o jej nawilżenie

To wszystko dostaniesz za jedyne 47,oo zł.

Wykład jest w formie nagrania. To oznacza, że nie musisz wychodzić z domu, ani nigdzie dojeżdżać. Wystarczy że
wygodnie usiądziesz przed ekranem swojego komputera i spokojnie wysłuchasz nagrania.

Na stronie z nagraniem znajdziesz:

 1. Nagranie z wykładu
 2. Link do ściągnięcia materiałów z przepisami [pdf]
 3. Pytania, które pojawiły się po wykładzie [w treści strony]
 4. Nagranie ze spotkania „Pytania i odpowiedzi”, gdzie odpowiadam na dodatkowe pytania od uczestników

Po dokonaniu zamówienia i opłaceniu go
dostaniesz link do wszystkich materiałów oraz hasło dostępu

Wykupuję dostęp