Odmładzanie skóry mieszanej

Skóra mieszana, jest chyba najtrudniejszą do pielęgnacji skórą. Posiada cechy skóry suchej i tłustej, jest kapryśna, źle reaguje na kosmetyki, wodę, mydło, czynniki zewnętrzne (np. zmiana temperatury) oraz czynniki wewnętrzne (np. dieta). Moje klientki ze skórą mieszaną często nie wiedzą po prostu czym się smarować i jak pielęgnować, nie wspomnę już o odmładzaniu.

Ponieważ skóra mieszana ma tendencje również do wyprysków, często traktuje się ją jak skórę tłustą. Wtedy sucha część mocno cierpi. Łuszczy się, czasem pęka i boli. Co robić?!? – pytają mnie moi klienci. Na wykładzie o skórze mieszanej dowiesz się o tym co z nią robić, alby była piękna, jędrna i zdrowa.

Zobacz co mówią o wykładzie uczestnicy, którzy już wzięli w nim udział:

„[...]Pani Krystyna w bardzo profesjonalny sposób tłumaczy. Dotyczy to również wykładów z których dowiedziałam się bardzo dużo na temat pielęgnacji skóry. Bardzo gorąco polecam wszystkim – to naprawdę działa! Serdecznie pozdrawiam.”
~Anna

„Byłam przekonana, że w kwestii pielęgnacji twarzy, niczego nowego się nie dowiem, bo z niejednego pieca już chleb jadłam, a jednak wykład pani Krystyny na temat cery mieszanej zainspirował mnie do wielu rzeczy. Otrzymałam ciekawe przepisy na naturalne kosmetyki podane w przystępnej formie. Po raz pierwszy też dowiedziałam się, czego unikać w kosmetykach. Niedługo zaczynam swoją własną produkcję kosmetyków i dam znać za jakiś czas, jakie są wyniki.”
~Kasia Cichocka

„Materiały na temat skóry mieszanej są super. Dopiero się zapoznaję. Jednak wiele Pani wskazówek to cenne rady. Osobiście nie mam problemu z cerą, czasami mam zapchane pory (wągry – mikro, głębsze warstwy skóry, w małych ilościach).
Zawsze ciężko jest mi się do tych zaskórniaków dobrać, bo one naprawdę nie leżą na powierzchni. Dzisiaj zrobiłam piling wg Pani wskazówek i efekt – fantastyczny, pory oczyszczone tak w 90 % . Nałożyłam na twarz krem z UV dziecka (40) i skóra mnie nie swędzi, jest przyjemnie.  To na razie tyle – a efekt jest. [...]
Zakupiłam polecany w wykładzie środek do oczyszczania twarzy, fajny i fajnie, że twarzy nie trzeba myć wodą i mydłem. Ja od mydła dostawałam szału a potem kremowałam kremem nivea albo bambino dla dzieci i w efekcie zapychałam pory. Brak wiedzy. Pani wykłady skłoniły mnie do „studiowania” wiedzy na temat skóry. Lubię tematy zdrowia, naturalnego dbania o siebie (studiuję fizjoterapię, nauczam jogi, dbam o kuchnię – według pięciu przemian od 7 lat) ale o skórze i twarzy po prostu w życiu nie pomyślałam, dzięki – ten wykład rozjaśnił mój umysł i chętnie do niego wracam.”
~Agnieszka Birecka

„Wykupiłam sobie wykład dotyczący skóry mieszanej. Krysiu, bardzo Ci dziękuję za rady i oświecenie mnie :-) wiele spraw zaniedbałam albo nie wiedziałam, że akurat tak trzeba. Peeling polecony w wykładzie jest rewelacyjny. Ja jeszcze do niego dodałam odrobinkę Twojej ulubionej witaminy i hydrolatu. Nałożyłam papkę na twarz, za dużo nie wcierałam, pozostawiłam do wyschnięcia. Skóra cudna! Jaka gładka! Rano, odkąd nie używam „kranówy” (2 tygodnie), skóra mnie wita w lustrze bez zaczerwień! A to była norma. Nie poznaję się :-) dziękuję.”
~Agnieszka

Na wykładzie dowiesz się:

 • Jak prawidłowo oczyszczać skórę
 • Jak dobierać preparaty pielęgnacyjne
 • Jak przygotować własne kosmetyki do pielęgnacji skóry, dostaniesz gotowe receptury
 • Jakich substancji szukać w preparatach gotowych
 • Jakich substancji unikać w kosmetykach
 • Jak chronić skórę
 • Jak pozbyć się wyprysków
 • Jak pozbyć się rozszerzonych porów
 • Dodatkowo w wykładzie znajdziesz ćwiczenie twarzy, które ujędrnia i dotlenia.

To wszystko dostaniesz za jedyne 47,oo zł.

Wykład jest w formie nagrania. To oznacza, że nie musisz wychodzić z domu, ani nigdzie dojeżdżać. Wystarczy że
wygodnie usiądziesz przed ekranem swojego komputera i spokojnie wysłuchasz nagrania.

Na stronie z nagraniem znajdziesz:

 1. Nagranie z wykładu
 2. Pokazane ćwiczenie
 3. Link do ściągnięcia materiałów z przepisami [pdf]
 4. Pytania, które pojawiły się po wykładzie [w treści strony]

Po dokonaniu zamówienia i opłaceniu go
dostaniesz link do wszystkich materiałów oraz hasło dostępu

Wykupuję dostęp

 

******