Konkurs – tylko dla klientów!

konkurs

Odkąd ogłosiłam na początku tego tygodnia akcję „Bądź sexy na Karnawał!” sporo osób słucha nagranych wykładów. Kolejna z uczestniczek wystawiła wspaniałą  opinię, którą można zobaczyć tutaj: Jak mieć świetlistą skórę. Tym samym zainspirowała mnie do ogłoszenia konkursu.

Konkurs dotyczy tylko klientów ChristinaMendonca, czyli osób które wzięły udział czy to w Kursie Yoga Twarzy czy w wykładach. Nie ma znaczenia czy to były wykłady na żywo, czy w nagraniach.

Jakie są zasady? Trzeba napisać opinię o wykładzie lub kursie w którym się brało udział :) Najlepsze zostaną nagrodzone bonami upominkowymi  o wartości 50 lub 30 zł do jednego ze sklepów w półproduktami kosmetycznymi,  o których mówię przy okazji podawania przepisów na kosmetyki.

Dzięki temu osoby, które wygrają będę mogły zakupić półprodukty o 50 lub 30 zł taniej i cieszyć się własnymi kosmetykami po obniżonych cenach. Bony można wykorzystać w dowolnym momencie.

Do wygrania jest jeden bon o wartości 50 zł i jeden o wartości 30 zł.

Opinie można umieszczać w komentarzach lub wysyłać mailem na adres office@christinamendonca.pl

Konkurs trwa do następnego czwartku czyli do 13 grudnia. Tak że i te osoby, które jeszcze nie zdążyły wziąć udział w żadnym z wykładów i kursów mają szansę na skorzystanie z okazji aby posłuchać wykładów. Tym samym mogą wygrać nie tylko bony upominkowe ale również piękną skórę. Zapraszam do wzięcia udziału w wykładach!

P.S. W konkursie biorą również udział komentarze już napisane :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>