Jak mieć świetlistą skórę – nagranie z wykładu

Każda kobieta pragnie mieć piękną gładką i świetlistą skórę. I właśnie temu jak to osiągnąć mówiłam na wykładzie „Jak mieć świetlistą skórę”. Na wykładzie  opowiadałam jak pielęgnować trzy rodzaje skóry. Suchą, tłustą i mieszaną. Podawałam konkretne produkty do pielęgnacji twarzy. Mówiłam czym kierować się przy wyborze kosmetyków. Uczestnicy również znaleźli mnóstwo łatwych do wykonania przepisów na własne kosmetyki, dzięki którym skóra staje się wyjątkowo piękna. Nie pominęłam również tematu pielęgnacji od wewnątrz. Mówiłam m.in. o suplementach jakie można zażywać aby mieć piękną skórę, aby jeszcze wzmocnić efekt pięknej skóry.

Oto co napisały uczestniczki wykładu na żywo:

„Myślę, że warto zainwestować pieniążki w Pani wykłady, gdyż takich informacji na temat pielęgnowania naszej skóry nie znajdziemy nawet (a przede wszystkim) w najdroższych czasopismach. Lekarze dermatolodzy również nie informują tak szczegółowo jakich substancji powinno się unikać w stosowanych specyfikach, a kremy z filtrami zalecają tylko latem, lub na urlopie w tropikach:)
Z niecierpliwością czekam na kolejne wykłady i zachęcam wszystkich, gdyż naprawdę warto!!!”
~Ewa Matkowska

„Już miałam przyjemność brać udział w kursie Yogi Twarzy Pani Krystyny. Postanowiłam więc wziąć udział również w wykładzie. Warto było! Przez godzinę dowiedziałam się takiej ogromnej ilości niesamowitych rzeczy. Nikt, nigdy do tej pory, nie wytłumaczył mi w taki przystępny sposób jak zadbać o własną skórę. Pani Krystyno, serdecznie dziękuję!

Swoją drogę ćwiczenia twarzy wykonuję każdego dnia i zaczynam widzieć pierwsze efekty! Moja skóra jest bardzo wiotka, z racji mojego wieku. Nie wyobrażałam sobie, że jeszcze jej cokolwiek może pomóc. A jednak.”
~Alicja Kownacka

***

„Jestem pod wrażeniem kolejnego wykładu i wiedzy w nim zawartej, podanej w bardzo ciekawy i przystępny sposób.
Tydzień temu „zaliczyłam” yogę twarzy i od tamtej pory ćwiczę systematycznie, pomimo że motywacja nigdy nie była moją mocną stroną, ale nieprzeparta chęć likwidacji drugiego podbródka okazała się bardzo motywująca.

Jeśli chodzi o wykład na temat świetlistej skóry, to również okazał się dla mnie bardzo przydatny, ponieważ nigdy wcześniej nie stosowałam własnoręcznie wykonanych kosmetyków, a te kupne – wiadomo … nie gwarantują dobrze dobranego składu nie tylko do rodzaju skóry, ale również do różnych schorzeń, które często wykluczają
zawartość niektórych składników w kosmetyku, a tę sprawę producenci rzadko biorą pod uwagę. No może poza schorzeniami alergicznymi i atopowym zapaleniem skóry, a przecież poważnych schorzeń jest dużo więcej.

Ja np. oprócz licznych schorzeń uwarunkowanych wiekiem – mam kolagenozę i problemy z układem immunologicznym i nie wiedziałam, że powinnam wykluczyć w składzie kosmetyków kwasy, które są teraz na topie. Schorzenie to jest bowiem na liście przeciwwskazań, którą zamieściła p.Krystyna. Teraz będę na to zwracać uwagę.
Poza tym przy problemach wątrobowych zacznę zażywać ostropest plamisty, o którym dużo wcześniej słyszałam, ale jakoś go nie stosowałam.

Mało tego mam pieska SHIH-TZU, który ma kompletnie zniszczoną wątrobę od leków p/padaczkowych. Owszem zażywa leki „psiane” na wątrobę i to te z górnej półki, ale wyniki ma fatalne.
Zamówię więc ostropest dla siebie i dla niego, bo uważam, że najlepsze są specyfiki naturalne, a nie chemiczne, jeśli mamy oczywiście wybór, bo nie zawsze jest to możliwe.
Pani Krystyno, bardzo dziękuję za przekazaną wiedzę, która jak się okazało wykracza poza temat czysto kosmetyczny i może pomóc wielu osobom nie tylko w zachowaniu pięknej i młodej twarzy, ale również w problemach zdrowotnych.
Bardzo proszę na adres e-mailowy o link do przepisów, o których wspomina pani w wykładzie.
Dziękuję. Pozdrawiam serdecznie.”
~Teresa.

A oto krótki podgląd tego jak wygląda wykład:

Z wykładu dowiesz się:

  • Czym charakteryzuje się Twój rodzaj skóry
  • Jak oczyszczać skórę by jej nie szkodzić
  • Jak ochraniać skórę, by zachować jej zdrowie i młodość
  • Jak odżywiać skórę, by zachować jej jędrność
  • Jak przeprowadzić kurację rozjaśniającą
  • Z jakich suplementów korzystać aby poprawić stan skóry
  • Co warto włączyć do diety, żeby poprawić kolor cery

Świetlistą skórę możesz sobie zapewnić tylko za 47,oo zł :)

Wykupuję dostęp

 

***