Dlaczego ćwiczenia twarzy działają

foto-wpis

Zachęcona pozytywnymi opiniami z mojego pierwszego wystąpienia, pozwoliłam sobie nagrać kolejne video.

Tym razem o tym dlaczego ćwiczenia twarzy działają :) Dla mnie ćwiczenie twarzy 3-4 razy w tygodniu okazało się cudownym rozwiązaniem. Kiedy patrzę na zdjęcia z czasów kiedy moja babcia i mama były mniej więcej w moim wieku, czyli tak już bliżej czterdziestki, zauważam jedną prawidłowość.  Wygląda na to, że u nas w rodzinie starzenie zaczyna się od „chomików” o których mówiłam w pierwszym video :)

Tak więc kiedy zauważyłam opadające policzki u siebie, szybko podjęłam odpowiednie kroki. Przekopałam się przez tony rożnych ćwiczeń i ułożyłam zestaw ćwiczeń, które moim zdaniem działają najlepiej. I to nie tylko na policzki ale na całą twarz. Dzięki nim można podnieść opadające powieki, zlikwidować podwójny podbródek, zlikwidować bruzdę nosowo-wargową, no i pozbyć się „chomików” właśnie :) Zapraszam do obejrzenia video.

I Ty już dziś możesz skorzystać ze wspaniałych rozwiązań.
Zapraszam na e-Kurs „Yoga Twarzy, czyli jak zafundować sobie lifting twarzy bez skalpela”

Zobacz ćwiczenia twarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>